Баскетбол. Контрольні матчі. «Кімпер» (Франція) — «Будівельник» (Україна, Київ). 65:80 (25:22, 13:17, 13:24, 14:17). 20 вересня. Кімпер. Палац спорту імені Мішеля Глогена. 2 000 глядачів. «Будівельник»: Лукашов (8 очок), Забірченко (8), Морлі (4 + 7 підбирань), Малиш (19), Агафонов (2 + 6 підбирань), МакКлінтон (17 + 5 передач), Єгоров (3), Онуфрієв (1), Шехович (5), Анісімов (8), Алієв (5 + 7 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення).
«Нептунас» (Литва, Клайпеда) — «Київ» (Україна). 70:78 (23:20; 10:25; 16:10; 21:23). Найрезультативніші у складі киян: Ервін (23 + 5 підбирань + 5 передач), Швець (14 + 8 підбирань).
***
БК «Одеса» організував другий турнір-меморіал пам’яті свого земляка, видатного українського баскетболіста, переможця Олімпіади-88, триразового чемпіона світу Олександра Білостінного. Змагання відбудуться в УСК «Краян», повідомляє прес-служба клубу.
23 вересня. «Кривбасбаскет» — «Одеса» (19.00). 24 вересня. «Кривбасбаскет» — «Миколаїв» (16.00). 25 вересня. «Одеса» — «Миколаїв» (18.00).
Легка атлетика. Брюссель (Бельгія). Представник України Шериф Ель-Шериф став другим у фінальних змаганнях, котрі підводили риску у найпрестижнішій серії «Діамантова ліга». У секторі для потрійних стрибків чинний чемпіон Європи серед молоді в останній спробі приземлився на позначці 16 м 93 см. Переміг француз Бенджамін Компаре з особистим рекордом 17 м 31 см, повідомляє прес-служба ФЛАУ. З чотирма очками у загальному заліку «діамантових перегонів» Шериф Ель-Шериф посів четверте місце.