Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. 10-й тур.

16 вересня. «Волинь» — «Металург». 0:2. 5 300 глядачів. Рефері — Ігор Іщенко (Київ). Голи: Чечер, 41, Казарян, 80.

17 вересня. «Дніпро» — «Таврія». 2:1. 9 884 глядачі. Рефері — Дмитро Кутаков (Бровари). Голи: Матеус, 62, Коноплянка, 72 — Аделей, 31.
«Іллічівець» — «Зоря». 1:1. 4 500 глядачів. Рефері — Сергій Лисенчук (Київ). Голи: Пуканич, 42 — Коротецький, 13. Вилучено Аддо («Зоря», 76, друге попередження).
«Карпати» — «Оболонь». 0:0. 6 000 глядачів. Рефері — Юрій Мосейчук (Чернівці). Вилучено Толстяка («Оболонь», 36, друге попередження), Батісту («Карпати», 40, небезпечна гра проти суперника в боротьбі за м’яч із ризиком нанесення травми).
18 вересня. «Кривбас» — «Металіст». 1:0. 14 500 глядачів. Рефері — Сергій Даньковський (Київ). Гол: Крістальдо, 68. Вилучено Валєєва («Кривбас», 56, друге попередження), Торреса («Металіст», 61, друге попередження).
«Чорноморець» — «Динамо». 1:2. 4 610 глядачів. Рефері — Віталій Романов (Дніпропетровськ). Голи: Донець, 17 — Алієв, 40 (п), Ярмоленко, 42.
«Арсенал» — «Олександрія». 0:0. 13 000 глядачів. Рефері — Анатолій Жабченко (Сімферополь). На 55-й хвилині Мазілу («Арсенал») не реалізував пенальті. Вилучено Симоненка («Арсенал», 75, друге попередження), Кабанова («Олександрія», 79, небезпечна атака суперника, котрий володів м’ячем, із ризиком нанесення травми).
«Шахтар» — «Ворскла». 1:0. 37 904 глядачі. Рефері — Олександр Дердо (Іллічівськ). Гол: Дентіньо, 52.
Бомбардири: Майкон («Волинь») — 9 м’ячів, Гав’єр, Крістальдо (обидва — «Металіст»), Ярмоленко («Динамо») — по 6.
За традицією, динамівцям в Одесі було нелегко. Вони пропустили першими. Але зібралися і перехопили ініціативу. А під кінець тайму показали досить непоганий футбол. «Динамо» відновило рівновагу й одразу вийшло вперед. І до завершення матчу кияни втримали переможний результат. Хоча в другому таймі гра вирівнялася.
Слід сказати й про те, що «Динамо», котре веде боротьбу на кількох фронтах, після важкого і в фізичному, і в психологічному плані матчу в Лізі Європи проти англійського клубу «Сток Сіті» мало лише два дні на відновлення і підготовку до одеської зустрічі. Натомість у «Чорноморця» було аж сім днів.
У такому самому становищі, як і кияни, опинилися й інші наші «європейці» — «Металіст» і «Ворскла». Харків’яни на виїзді, маючи сильний супротив з боку «Кривбаса», все ж здобули мінімальну перемогу. Билися в Донецьку і діяли гідно полтавчани. Однак фортуна виявила маленьку симпатію «Шахтареві».
На знімку: динамівець Андрій Ярмоленко, котрий забив переможний м’яч у ворота одеситів.