Більше півсотні учасників із восьми країн взяли участь у чемпіонаті Європи з водно-моторного спорту, який відбувся у Тернополі. Спортсмени змагалися у двох класах човнів: JT-250 тa S-550. Ще два класи човнів: RH-2000 та Т-550 брали участь у кубку міського голови Тернополя. Цікаво, що справжню завзятість нарівні з дорослими учасниками змагань виявили і діти, зокрема, 13-річна Анастасія Лисенко з України. Переможцями стали Матіас Аугард з Естонії та Едгардас Рябко з Литви. Кубок міського голови здобули росіяни Євген Князєв та Артур Черенков. Прикро, що серед переможців не було тернопільських прихильників водно-моторного спорту, який колись був дуже популярним у місті. Відновити його взявся виходець з Тернополя, народний депутат Віктор Шемчук, який і організував змагання.
Чемпіонат став важливим доповненням до святкування Дня міста. Такого захоплюючого видовища, кажуть мешканці, вони давно не бачили.