Шеньчжень (Китай). ХХVІ Всесвітня літня Універсіада.
Упродовж останніх днів спортовці України радували нас. До двох золотих медалей, здобутих на старті, додалися ще дві. Наша блискуча шаблістка, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан, у фіналі перемогла Б’янку Паску (Румунія) — 15:9.
Гімнаст Микола Кусенков став чемпіоном у багатоборстві (сума балів 89,050), випередивши Ямамото (Японія) — 88,900 і Гаф’юка (Канада) — 88,350.
Було у нас дві срібні нагороди — стало чотири. Українка Дарина Степанюк у плаванні на 100-метрівці вільним стилем фінішувала другою — 55,32. Чемпіонкою тут стала Тан І (Китай) — 54,24 (рекорд Універсіади), «бронза» у Романо (США) — 55,38.
Ще одне «срібло» нашій команді принесла велосипедистка (трек) Любов Шуліка, котра виступала на дистанції гіту на 500 метрів. Чемпіонкою стала Гон Дзіндзи (Китай). Бронзова призерка — Ольга Стрельцова (Росія).
Отже, у медальному заліку студенти України посідають високу п'яту сходинку. На середину учорашнього дня десятка лідерів мала такий вигляд:
1. Китай — 10 золотих медалей, 4 срібні, 8 бронзових; 2. Японія — 9,7,15; 3. Корея — 7,9,5; 4. Росія — 7,7,11; 5. УКРАЇНА — 4,4,2; 6. Нова Зеландія — 4,0,2;  7. США — 3,6,2; 8. Італія — 3,2,4. 9. Австралія — 2,1,1; 10. Індонезія — 2,1,0.
Загалом станом на середину вчорашнього дня медалі здобували представники 35 країн.