Сучасне п’ятиборство. Секешфехервар (Угорщина). Юнацький чемпіонат Європи. Тут у нас є «золото». У змішаній естафеті переміг український дует у складі Анастасії Спас і Владислава Міщенка (4474 очки). Наші випередили білорусів на 28 очок. Трійку призерів замкнули поляки (4404). Настя відзначилася ще й в особистій першості, здобувши «срібло». Чемпіонкою стала Софія Фолдхазі (Угорщина), а «бронза» дісталася Глорії Точі (Італія).

Кульова стрільба. Белград (Сербія). Чемпіонат Європи. Чоловіки. Швидкісний пістолет, 25 м. 1. Олексій Клімов (Росія) — 30 балів;
2. Роман Бондарюк (Україна) — 30; 3. Крістіан Райц (Німеччина) — 23. Для виявлення переможця тричі призначалася перестрілка. За її підсумками кращим став Клімов. Малокаліберний пістолет, 25 м. Командний залік. 1. Німеччина — 1701; 2. Росія — 1696; 3. Україна — 1689.
Дзюдо. Київ. Чемпіонат світу серед кадетів. До 81 кг. 1. Бека Гвініашвілі (Грузія).
2. Богдан Зусько (Україна). 3. Давід Текіч (Німеччина) і Юма Ноноучі (Японія). До 66 кг. 1. Михайло Ігольніков (Росія). 2. Норігіто Ісода (Японія). 3. Віктор Макуха (Україна) і Гусейн Рагімлі (Азербайджан).
Нагадаємо, що раніше український дзюдоїст Павло Скопненко (до 55 кг) виграв золоту нагороду.
Хокей. Топольчани (Словаччина). Турнір чотирьох. «Донбас» (Україна) — «Трнава» (Словаччина). 6:0. «Донбас» — «Торунь» (Польща). 6:0. «Донбас» — «Топольчани». 5:0. Чемпіон України став переможцем турніру.
Футбол. Першість України. Перша ліга. 5-й тур. «Геліос» (Харків) — «Титан» (Армянськ). 2:1. «Динамо-2» (Київ) — «Миколаїв». 1:0. «Севастополь» — «Енергетик» (Бурштин). 2:1.
«Львів» — «Зірка» (Кіровоград). 1:0. «Нива» (Вінниця) — «Говерла-Закарпаття» (Ужгород). 0:1. «Одеса» — «Арсенал» (Біла Церква). 1:0. «Металург» (Запоріжжя) — «Нафтовик» (Охтирка). 2:1. «Кримтеплиця» (Молодіжне) — Сталь» (Алчевськ). 4:1.
«Металург», «Говерла-Закарпаття» — по 15 очок, «Нафтовик», «Арсенал», «Севастополь» — по 12, «Кримтеплиця» — 10, «Буковина» — 8, «Зірка», «Сталь» — по 7, «Динамо-2» — 6, «Одеса», «Геліос» — по 5, «Олімпік», «Нива» — по 4, «Титан», «Львів» — по 3, «Енергетик» — 1, «Миколаїв» — 0.
Міжнародні шашки. Таллінн (Естонія). Чемпіонат Європи з бліцу. Жінки. 1. Тансиккужина (Росія) — 39 очок; 2. Мотричко (Україна) — 38; 3. Гукман (Нідерланди) — 37.
Шахи. Ростов-на-Дону (Росія). Перший турнір серії Гран-прі ФІДЕ. Участь брали 12 шахісток. Українка Катерина Лагно набрала 7 очок з 11 можливих і посіла друге місце.
Підсумки змагань: Гоу Іфань (Китай) — 8; Лагно (Україна) — 7; Т. Косінцева (Росія), Музичук (Словенія) — по 6,5; Н. Косінцева (Росія) — 6, Конеру (Індія), Галлямова (Росія) — по 5,5; Даніелян (Вірменія), Стефанова (Болгарія) — по 5; Жуан Луфей (Китай) — 4, 5; Ковалевська (Росія) — 3,5; Костенюк (Росія) — 3.