Дзюдо. Київ. Чемпіонат світу серед кадетів. На турнірі, котрий відбувається в столичному Палаці спорту, збірна України взяла першу «золоту» вершину, у ваговій категорії до 55 кг.
1. Павло Скопненко (Україна), 2. Цай Мін Ен (Тайпей). 3. Ерлан Серікжанов (Казахстан) і Шапі Суракатов (Росія).
...назбирали комплект нагород
Вільна боротьба. Варшава (Польща). Чемпіонат Європи серед кадетів. Три медалі здобули українські дівчата. Золоту медаль виборола Ілона Семків (до 43 кг), срібну — Ірина Черкас (до 38 кг), бронзову — Альбіна Лієханова (до 65 кг).
...команда з характером
Шеньчжень (Китай). ХХVІ Всесвітня літня універсіада. З вольової перемоги розпочали свій виступ українські футболісти.
Україна — Малайзія. 2:1. Голи: Гунченко, 53, Козак, 89 — суперник забив на 46-й хвилині. Україна: Кисилиця, Лазорик, Гребинський, Башлай, Крохмалюк, Проневич, Микуляк, Пердута (Блажко, 46), Гунченко, Леонов (Чорний, 70), Омельченко (Козак, 80).
Як бачимо, підопічним Володимира Лозинського довелося виявити і характер, і волю до перемоги. Адже після першого тайму, котрий завершився нульовою нічиєю, вже на самісінькому початку другого вони пропустили різку контратаку суперника. Але відігралися синьо-жовті доволі швидко: після флангової передачі капітана команди, оборонця тернопільської «Ниви» Андрія Башлая, півоборонець кіровоградської «Зірки» Дмитро Гунченко розстріляв ворота азійців.
Надалі гра тривала в основному на половині поля малайзійців. Однак, володіючи помітною ініціативою, заробивши чимало стандартів, завдавши майже зо два десятки ударів по воротам, українці ніяк не могли відзначитися вдруге. Але, зрештою, свого домоглися під завісу зустрічі. Багатоходову комбінацію результативно завершив нападник «Олександрії» Михайло Козак, котрий тільки вийшов на заміну.
Наступний матч наша збірна проведе завтра із росіянами, які в іншому матчі першого дня турніру в групі зіграли внічию (1:1) зі студентами Бразилії.