Футбол. Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд. Матчі у відповідь. 4 серпня.
Українські клуби успішно провели матчі на полях суперників, здобувши цілком заслужені перемоги.
«Сент-Патрікс» (Ірландія, Дублін) — «Карпати» (Україна, Львів). 1:3. Голи: Зеньов, 22, Іван Макміллан, 57, Худоб’як, 66, Ощипко, 83. Перший матч — 0:2.
«Сент-Патрікс»: Роджерс, Пендер, Бермінгем, Іван Макміллан (Кенна, 69), Макфаул, Каванах, Бредлі, Девід Макміллан, Дойл (Норт, 60), Шортхолл, Малкехі. Тренер — Піт Мегон.
«Карпати»: Тлумак, Мілошевич, Ощипко, Федецький, Гомес, Худоб’як, Кополовець (Воронков, 56), Мартинюк, Ткачук, Зеньов (Пачеко, 68), Лукас (Крістобаль, 75). Тренер — Олег Кононов.
Рефері — Овідіу Алін Гецеган (Румунія).
Дублін. Стадіон «Таллах».
Ще у Львові наша команда заклала міцний фундамент в цьому протистоянні. Тому на зелений острів вирушила в доброму гуморі. Власне, і на полі суперника львів’яни почувалися господарями. Щоправда, ірландцям на початку другого тайму після подачі кутового вдалося відновити рівновагу. Але вона трималася зовсім недовго. Адже «Карпати» знову вийшли вперед, а потім ще й збільшили перевагу.
«Слайго Роверс» (Ірландія) — «Ворскла» (Україна, Полтава). 0:2. Голи: Закарлюка, 16, Ребенок, 17. Перший матч — 0:0.
«Слайго Роверс»: Кларк, Пірс, Вентре, Райан, Блінкхорн (Діллон, 69), Кретаро (Рассел, 69), Кербі, Ндо, Пауелл, МакГінесс, Грін (Дойл, 55). Тренер — Пол Кук.
«Ворскла»: Долганський, Даллку, Чеснаков, Курилов, Селін, Краснопьоров (Осипенко, 80), Маркоскі, Кривошеєнко, Закарлюка (Оберемко, 46), Ребенок, Сачко (Безус, 68). Тренер — Микола Павлов.
Рефері — Елмір Алечкович (Боснія).
Слайго. Стадіон «Шоуграундс».
У гостях полтавська «Ворскла» зробила те, чого їй не вдалося досягти тиждень тому вдома. Полтавчани вийшла до наступного раунду Ліги Європи, здолавши лідера поточного чемпіонату Ірландії.
Полтавські футболісти потужно провели стартові хвилини першого тайму. І фактично протягом двох хвилин вирішили долю протистояння на свою користь. Після цього «Ворскла» збавила оберти і почала діяти від оборони. Саме це й зумовило подальшу територіальну перевагу «Слайго», утім, нічого особливого гостям він так і не запропонував.
Натомість ірландці діяли надто жорстко, як кажуть, на грані фолу. Але нашим футболістам вистачило мужності і характеру витримати і цей іспит. Дякувати Богу, обійшлося без серйозних травм. Микола Павлов особливо відзначив своїх ветеранів Закарлюку та Сачка.