Футбол. Ліга Європи. Другий відбірний раунд. Матч у відповідь.
«Ворскла» (Україна, Полтава) — «Гленторан» (Північна Ірландія, Белфаст). 3:0. Голи: Янузі, 33, 73, Курилов, 36. Перший матч — 2:0.
«Ворскла»: Долганський, Даллку, Вовкодав, Курилов, Оберемко (Закарлюва, 46), Чеснаков, Маркоскі (Матвєєв, 46), Ребенок, Кривошеєнко (Осипенко, 67), Янузі, Безус. Тренер — Микола Павлов.
«Гленторан»: Морріс, Макговерн, Гілл, Черрі, Тейлор, Каллагер (Макгіган, 29), О’Ганлон (Мюррей, 63), Гоуланд, Джонсон (Беггс, 71), Бойс, Карсон. Тренер — Скотт Янг.
Рефері — Річард Трутц (Словаччина).
21 липня. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 6 000 глядачів. 27 градусів.
Гості протрималися лише півгодини. Потім полтавчани владарювали в зустрічі, забивали м’ячі. Цього разу в ударі був Ахмед Янузі, котрий відзначився двічі. Втім, усі футболісти «Ворскли» зіграли на доброму рівні. Вони забули про перемогу в Белфасті тиждень тому. І на своєму стадіоні діяли зібрано й відповідально. За підсумками двох поєдинків вийшла «суха» перемога — 5:0!
Уже наступного четверга (28 липня) «Ворскла» на своєму стадіоні продовжить шлях у турнірі, який вона так успішно розпочала. Її суперник — клуб з Ірландії «Слайго Роверс».
***
Суперником львівських «Карпат» на третьому етапі кваліфікації до Ліги Європи стане також ірландський клуб — «Сент-Патрікс», котрий переміг удома казахський «Шахтар» — 2:0. Нагадаємо, що в першому матчі ірландці поступилися казахам із рахунком 1:2.
Перше побачення «Карпат» і «Сент-Патрікс» відбудеться 28 липня у Львові. Друге — на стадіоні «Річмонд парк» в Дубліні 4 серпня.
Поєдинок не дограли...
Контрольний матч. «Фенербахче» (Туреччина, Стамбул) — «Шахтар» (Україна, Донецьк). 0:0.
«Шахтар» (перший тайм) — Рибка, Срна, Чижов, Ракицький, Шевчук, Віценець, Гюбшман, Едуардо, Тейшейра, Дентиньо, Адріано; другий тайм — Рибка, Кобін, Вілліан, Кучер, Коста, Ємельянов, Адріано, Шевчук (Гай, 59), Чижов, Мхітарян, Фернандиньо.
На 68-й хвилині арбітр припинив цю зустріч. Причиною стала хуліганська поведінка турецьких уболівальників. Тим, хто не спостерігав телетрансляцію матчу, повідомимо, що багатотисячний натовп вибіг на поле. Фанати стамбульського клубу весь час намагалися зірвати зустріч: спочатку вони закидали журналістів різними предметами. А потім, як уже згадувалося, на полі опинилася значна кількість фанів «Фенербахче». І команди змушені були зникнути в підтрибунних приміщеннях.
Причина гніву хуліганів — арешти керівників клубу «Фенербахче» поліцією. У Туреччині тепер відкрито кримінальні справи, пов’язані з корупцією у футболі. Виходить, недобру годину вибрав «Шахтар» для візиту на береги Босфору.
Дати й час
Дирекція Прем’єр-ліги затвердила дати проведення матчів 5-го туру чемпіонату країни з футболу стосовно базового дня туру. А клуби-господарі поля — час початку матчів, повідомляє прес-служба ПЛ.
5 серпня (п’ятниця). «Зоря» — «Металург» (19.00). «Іллічівець» — «Волинь» (21.00). 6 серпня (субота). «Таврія» — «Оболонь» (19.00). «Металіст» — «Олександрія» (20.00). «Чорноморець» — «Дніпро» (21.00). 7 серпня (неділя). «Шахтар» — «Кривбас» (19.00). «Динамо» — «Карпати» (19.30). «Ворскла» — «Арсенал» (21.00).