Контрольні матчі. «Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Спарта» (Чехія, Прага). 1:1. Голи: Гоменюк, 90 — Вацек, 75 (п). «Дніпро»: Шеліхов, Кравченко (Джуліано, 66), Кулаков (Гоменюк, 79), Чеберячко, Русол, Стрінич (Коноплянка, 46), Денисов, Антонов (Гладкий, 79), Бабенко (Ротань, 46), Насонов (Мандзюк, 46), Льопа (Шахов, 66).
«Дніпро» — «Капфенберг» (Австрія). 3:0. Голи: Русол, 14, Коноплянка, 36, Гладкий, 83 (п). «Дніпро»: Каніболоцький, Кравченко, Мандзюк, Кулаков, Джуліано, Коноплянка (Денисов, 46), Чеберячко (Льопа, 47), Русол, Стрінич (Гоменюк, 62), Ротань, Матеус (Гладкий, 46).
«Карпати» (Львів) — «Зестафоні» (Грузія). 0:0
«Карпати» — «Динамо» (Дрезден). 2:1. Голи у львів’ян забили: Кополовець, 6, Зеньов, 49. «Карпати»: Тлумак (Богатінов, 46), Гірський, Балажіц, Мілошевич (Борха, 46), Федецький (Гордійчук, 46), Ткачук (Озарків, 57), Голодюк (Тістик, 57), Гудима (Бідловський, 46), Кополовець (Худоб’як, 57), Леандріньо (Годвін, 57), Зеньов (Омельченко, 57).
«Динамо» (Київ) — «Алеманія» (Німеччина, Аахен). 2:0. Голи: Єременко, 28, Гусєв, 81 (п). «Динамо»: Шовковський (Коваль, 45), Попов, Хачериді, Діакате, Сілва, Вукоєвич (Нінкович, 62, Калитвинцев, 76), Єременко (Гусєв, 62), Нінкович (Корреа, 30), Алієв (Рибалка, 30), Гусєв (Мілевський, 30), Шевченко (Алієв, 50). У матчі були дозволені зворотні заміни.
«Динамо» — «Манісаспор» (Туреччина). 0:0. «Динамо»: Коваль (Богуш, 46), Діакате, Юссуф (Хачериді, 46), Каддурі, Попов, Вукоєвич (Корреа, 60), Єременко (Аруна, 63), Нінкович (Алієв, 42), Мілевський (Зозуля, 77), Гусєв (Гармаш, 63), Шевченко (Кравець, 46).
Контракт з «Динамо» на п’ять років підписав 20-річний опорний півоборонець Лукман Аруна (185 см, 77 кг). У складі «Монако» в чемпіонаті Франції він зіграв 44 матчі, забив 3 м’ячі, за національну збірну Нігерії провів 6 поєдинків, забив 1 м’яч. Учасник чемпіонату світу-2010. Новачок уже перебуває в австрійському таборі «Динамо», включився в роботу і вже встиг зіграти у матчі проти турецького клубу.
— Аруна досить успішно вийшов на заміну, — оцінив його дії Юрій Сьомін. — Міг забити, кілька разів добре зіграв в обороні. Думаю, він буде бойовою одиницею у нашій команді.
Фото ФК «Динамо».
«Шахтар» (Донецьк) — «Ваккер» (Австрія, Інсбрук). 2:0. Голи: Селезньов, 18, Коста, 32. На 39-й хвилині Шредер («Ваккер») не реалізував пенальті (воротар). «Шахтар»: (перший тайм) Рибка, Срна, Чижов, Іщенко, Рац, Фернандіньо, Ємельянов, Коста, Дентіньо, Тейшейра, Селезньов; (другий тайм) Худжамов, Гай, Гюбшман, Кучер, Чижов (Ємельянов, 66), Адріано, Шевчук, Кобін, Вілліан, Мхітарян.
Вилучено Раца, 43 (два попередження).
Окрім тренувань і контрольних поєдинків чемпіон України паралельно бере участь ще й у міжнародному турнірі «Кубок Землі Зальцбург».
«Шахтар» — «Аустрія» (Австрія, Відень). 3:1. Голи: Мхітарян, 20, Адріано, 23, Срна, 85 — Станкович, 59. «Шахтар»: Рибка (Худжамов, 60), Кучер, Шевчук (Рац, 60), Чижов (Іщенко, 60), Гюбшман (Гай, 60), Вілліан (Дентіньо, 60), Коста, Тейшейра (Патрік, 60), Срна, Адріано (Селезньов, 60), Мхітарян (Кобін, 72).