Стамбул (Туреччина). ІХ чемпіонат Європи з футболу серед команд університетів. На жаль, представник України команда МАУП зійшов з дистанції в 1/4 фіналу. Кияни в основний час зіграли внічию (0:0) зі студентами університету Каміло Госе Села (Іспанія). Однак у серії післяматчевих пенальті поступилися — 6:7.
За 5—8 місця. МАУП — університет Гаага-Галіа (Фінляндія). 9:1. МАУП — Галік університет (Туреччина). 0:0 (пенальті — 3:5).
Отже, як не сумно, але цього разу Україна залишилася без медалей. А ми звикли, що протягом останнього десятиріччя наші колективи здобували тут нагороди, а колектив Педуніверситету з Тернополя — навіть титул чемпіона Європи.
А у фіналі нинішнього змагання зустрілися університет Галла (Німеччина) і команда Федерації спортивних університетів (Франція). Перемогли німці — 2:1.