Легка атлетика. Стокгольм (Швеція). Командний чемпіонат Європи. Українські спортовці зібрали солідний урожай нагород. Золоті медалі вибороли: Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Антоніна Єфремова (400 м), Марія Ремень (200 м), жіноча естафетна команда 4х100 м, Дмитро Дем’янюк (стрибки у висоту), Дмитро Косинський (метання списа), Максим Мазурик (стрибки з жердиною), Катерина Карсак (диск).

Срібні відзнаки дісталися Сергієві Лебідю (5000 м), Наталії Тобіас (3000 м), Олесі Повх (100 м), Віті Стьопіній (стрибки у висоту). Бронзові — Олексієві Сокирському (метання молота), Лілії Лобановій (800 м), Ганні Міщенко (1500 м), жіночій естафетній команді 4х400 м, Віктору Кузнєцову (потрійний стрибок).
Отже, збірна України показала блискучий результат, здобула 304 очки і посіла командне третє місце! Вона завоювала 8 золотих нагород — на одну менше, ніж переможці чемпіонату. Попереду наших фінішували лише легкоатлети Росії (385) і Німеччини (331,5).
Веслування (байдарка і каное). Белград (Сербія). Чемпіонат Європи. На дистанції 500 м (байдарка-одиночка) другою фінішувала олімпійська чемпіонка Інна Осипенко-Радомська (Україна). Серед каноїстів-одиночників (200 м) «бронзу» виборов наш Юрій Чебан.
Академічне веслування. Гамбург (Німеччина). Кубок світу. Другий етап. Жінки. Четвірка парна. 1. Німеччина. 2. Україна. 3. Нова Зеландія.
Фехтування. Гавана (Куба). Етап Кубка світу. Рапіра. Індивідуальна першість. Ростислав Герцик (Україна) став срібним призером.
Футбол. Контрольні матчі. «Металург» (Донецьк) — «Пакш» (Угорщина). 1:1. Голи: Іванко, 28 — Магасфолді, 17. «Зоря» (Луганськ) — «Вараждин» (Хорватія). 2:2. «Таврія» (Сімферополь) — «Оболонь» (Київ). 2:0. Голи: Галюза, 46, Фещук, 90.