Футбол. «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Альмерія» (Іспанія). 3:1. Голи: Велес, 13 (автогол), Тайсон, 41, Тейшейра, 70 — Томас, 30.
«Шахтар»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Фред, Ілсіньо (Фернандо, 77), Коста (Марлос, 77), Тейшейра, Тайсон (Веллінгтон Нем, 77), Адріано.
Український чемпіон зустрівся з клубом іспанської Прімери. І зустріч вийшла досить динамічною та результативною. До завершення першої півгодини зустрічі рахунок уже був 1:1. Цікаво, що забивали при цьому тільки іспанці: спочатку власні ворота вразив Велес, а потім Томас реалізував вихід один на один з П’ятовим.
Щоправда, на перерву «гірники» пішли таки з перевагою в один гол. У другому таймі донеччанам удалося закріпити перевагу після точного удару Тейшейри.
***
«Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ) — «Лудогорець» (Болгарія, Розград). 0:0.
«Дніпро»: Бойко, Федорчук, Чеберячко, Дуглас, Ежідіо, Лучкевич (Федецький, 58), Ротань (Кравченко, 58), Коноплянка (Матос, 79), Безус (Селезньов, 58), Матеус (Гама, 46), Зозуля (Калинич, 46).
Другий поспіль поєдинок дніпропетровців на навчально-тренувальному зборі в іспанській Марбельї завершився внічию: кілька днів тому «Дніпро» не зміг зломити опір румунської «Астри» (1:1). А сьогодні українська команда не зуміла здолати в спарингу «Лудогорець».
У першому таймі переконливіший вигляд мали наші футболісти. А після перерви активніше заграв болгарський колектив. Однак жодній із команд так і не вдалося порадувати нечисленних уболівальників забитими м’ячами.