Футбол. Контрольний матч молодіжних збірних (U-21). Данія — Україна. 2:2. Гернінг. «MCH Арена». Голи: Білий, 21, Гармаш, 48, Білль, 67, 79.
Данія: Лоссл, Йоргенсен, Васс, Білль, Йєнсен (Драгман, 79), Фенгер, Крістіансен, Юсл-гард, Б’єлланд (Поульсен, 74), Святченко, Рандруп.
Україна: Бойко, Гармаш (Федорчук, 80), Білий, Голодюк, Путівцев, Зозуля, Морозюк (Лисенко, 64), Віценець, Кривцов, Селін, Бутко.
Українська «молодіжка», цього разу без гравців національної збірної, відвідала країну, котра прийматиме в червні нинішнього року фінальний турнір чемпіонату Європи
U-21, в якому і сама братиме участь. Нашим протистояли господарі Євро-2011 данці. Підопічні Павла Яковенка виграли перший тайм і збільшили перевагу одразу після перерви. Та перемогу, на жаль, не втримали.
Однак журитися, гадаємо, не варто, бо цей поєдинок став чудовою школою для українських футболістів і чудовим досвідом. А він улітку ще й як згодиться. Утім, складається враження, що нашу команду починають серйозно сприймати і поважати в Європі.