Футбол. Євро-2012. Відбірний раунд. 25—26 березня.
Група А. Австрія — Бельгія. 0:2. Німеччина — Казахстан. 4:0. Німеччина — 15 очок, Австрія, Бельгія — по 7, Туреччина — 6, Азербайджан — 3, Казахстан — 0.
Група В. Вірменія — Росія. 0:0. Ірландія — Македонія. 2:1. Андорра — Словаччина. 0:1. Ірландія, Росія, Словаччина — по 10, Вірменія — 8, Македонія — 4, Андорра — 0.
Група D. Люксембург — Франція. 0:2. Боснія — Румунія. 2:1. Албанія — Білорусь. 1:0. Франція — 12, Білорусь, Албанія — по 8, Боснія — 7, Румунія — 2, Люксембург — 1.
Група E. Угорщина — Нідерланди. 0:4. Нідерланди — 15, Угорщина — 9, Швеція, Молдова — по 6, Фінляндія — 3, Сан-Марино — 0.
Група F. Грузія — Хорватія. 1:0. Ізраїль — Латвія. 2:1. Мальта — Греція. 0:1. Греція — 11, Хорватія — 10, Грузія — 9, Ізраїль — 7, Латвія — 4, Мальта — 0.
Група G. Уельс — Англія. 0:2. Болгарія — Швейцарія. 0:0. Англія, Чорногорія — по 10, Швеція, Болгарія — по 4, Уельс — 0.
Група H. Норвегія — Данія. 1:1. Кіпр — Ісландія. 0:0. Норвегія — 10, Португалія, Данія — по 7, Кіпр — 2, Ісландія — 1.
Група І. Іспанія — Чехія. 2:1. Іспанія — 12, Чехія — 6, Шотландія, Литва — по 4, Ліхтенштейн — 0.
Група С. Сербія — Північна Ірландія. 2:1.
Словенія — Італія. 0:1. Любляна. Стадіон «Стожице». Гол: Тіаго Мотта, 73.
Італія: Буффон, Маджо, Бонуччі, К’єлліні, Бальдзаретті, Тіаго Мотта, Аквілані, Монтоліво (Маркізіо, 87), Маурі (Ночеріно, 63), Кассано (Россі, 74), Пацціні. Тренер — Чезаре Пранделлі.
Італія — 13 очок, Словенія, Сербія — по 7, Естонія — 6, Північна Ірландія — 5, Фарерські острови — 1.
Одна з найбільших сенсацій туру — перемога грузинів над хорватами. Єдиний гол у Тбілісі господарі забили на останній хвилині основного часу. Зробив це красивим ударом метрів з дванадцяти Леван Кобіашвілі. І це справедливий підсумок зустрічі, в котрій суперники мали рівні шанси на перемогу. Але господарі, либонь, більше прагнули виграти.
— У молодого і дуже перспективного тренера Темурі Кецбая відмінна команда, яка до останньої хвилини чекала свого шансу і була винагороджена за терпіння, — сказав після зустрічі наставник хорватів Славен Білич.
Поєдинок в столиці Словенії для італійців не видався легким. Однак свого підопічні Чезаре Пранделлі в підсумку таки домоглися — вони здобули на виїзді дорогоцінних три очки.
У першому таймі словенці виявляли активність: більше бігали, метушилися, поспішали. А відтак — часто втрачали м’яча. Італійці «дрімали» собі потихеньку, але дбали про оборону, не забували також інколи контратакувати. Як кажуть у таких випадках, гра була рівною.
А в середині другого тайму гості раптом прокинулися і заскочили суперника зненацька. Чудовим ударом з-за меж карного майданчика в ціль влучив гравець із бразильським та італійським паспортами Тіаго Мотта з міланського «Інтера». То був перший гол півоборонця за збірну Італії.
А тим часом ця компанія знаходиться вже в Києві. «Скуадру адзурру» сьогодні на стадіоні імені Валерія Лобановського приймає в товариському поєдинку збірна України. Його початок о 21.45. Прийдіть і підтримайте нашу команду, котра ще жодного разу не вигравала в італійців.

Леван Кобіашвілі (ліворуч) подарував перемогу Грузії.

Оборонець київського «Динамо» Горан Попов (ліворуч) був найактивнішим у збірній Македонії, але вона мінімально поступилася.