Біатлон. Ханти-Мансійськ (Росія). Чемпіонат світу. Українські спортсмени на дзвінкій ноті завершили змагання. Жіноча збірна України виграла срібну медаль в естафеті 4 x 6 км. До речі, вона претендувала на «золото».

Але Оксана Хвостенко, яка пройшла вогневі рубежі без жодного промаху, поступилася на фінішному відрізку німкені Магдалені Нойнер. Після останньої стрільби українка випереджала Нойнер на 24 секунди, але не зуміла втримати цю перевагу. Однак і срібний фініш нас утішив.

1. Німеччина — 1:13.31 (2+13); 2. Україна (Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Олена Підгрушна, Оксана Хвостенко) — +24,5 (0+4); 3. Франція — + 47,2 (0+9). Нагадаємо, що Віта Семеренко виграла бронзову нагороду в індивідуальних перегонах на 15 км.

Порадував і наш чоловічий естафетний квартет (Олександр Біланенко, Андрій Дериземля, Сергій Семенов, Сергій Седнєв), котрий виборов «бронзу».

Естафета, 4х7,5 км. 1. Норвегія — 1:16:13.9 (2+10); 2. Росія — +13.4 (0+8); 3. Україна — +28.0 (0+10); 4. Швеція — +31.8 (0+15); 5. Італія — +38.1 (1+11)...

Фото з сайта Федерації біатлону України.