Стрільба (пневматична зброя). Брешія (Італія). Чемпіонат Європи і юніорська першість континенту. У дорослих в індивідуальних змаганнях зі стрільби по рухомій мішені золоті медалі здобули українці Владислав Прянішніков і Галина Авраменко.
У командній першості у стрільбі з гвинтівки наш колектив (олімпійський чемпіон Артур Айвазян, Сергій Куліш, Сергій Каспер) виборов золоті нагороди. Не пасли задніх й українські юніори, котрі «настріляли» купу медалей. Зокрема, в індивідуальному заліку зі стрільби по рухомій мішені чемпіонами стали Владислав Онопко і Марія Крамар. У командних змаганнях на найвищу сходинку п’єдесталу піднялися українки Крамар, Поліна Барвінова та Олена Марків. В індивідуальних змаганнях зі стрільби з гвинтівки по рухомій мішені Барвінова не знала собі рівних. «Золото» також виборола команда наших дівчат.
Легка атлетика. Париж (Франція). Чемпіонат Європи у закритих приміщеннях. Українка Олеся Повх стала чемпіонкою, вигравши забіг на 60 м — 7,13. Інша наша спортсменка, Марія Рємєнь, стала срібною призеркою — 7,15.
Спортивна гімнастика. Джексонвілл (США). Кубок світу. Чоловіки. Багатоборство (вільні вправи, опірний стрибок, поперечина, кільця, кінь і паралельні бруса). 1. Гортон (США) — 90,198; 2. Микола Кусенков (Україна) — 90,032; 3. Делтон (США) — 88,497.
Теніс. Харків. Кубок Девіса. Перша Світова група. Україна — Нідерланди. 2:3.
4 березня. Сергій Стаховський — Робін Гаазе. 6:1, 6:4, 6:7, 4:6, 6:2. Ілля Марченко — Тімо де Баккер. 6:7(3), 6:7(6), 4:6. 5 березня. Стаховський/Сергій Бубка — де Баккер/Гаазе. 6:7(6), 7:6(5), 4:6, 6:7(8). 6 березня. Стаховский — Ессе Гута-Галунг. 6:1, 6:4, 3:6, 6:7 (4), 6:4. Марченко — Гаазе. 7:6, 6:1, 6:7, 2:6.