Футбол. Чемпіонат країни. Прем'єр-ліга. 20-й тур.
3 березня. «Севастополь» — «Шахтар». 0:1. Сімферополь. Стадіон «Локомотив». 6 500 глядачів. Рефері — Лисенчук (Київ). Гол: Адріано, 90+6.
Важко дісталася лідерові ця перемога. А кінцівка поєдинку й узагалі залишила гіркий присмак. По-перше, незрозуміло звідки рефері взяв п’ять додаткових хвилин. По-друге, Луїс Адріано, схоже, перебував у положенні «поза грою», коли забивав м’яча. Та ще й на шостій додатковій хвилині, коли ігровий час вже завершився.
Згадаємо також, як Ракицький збив у карному майданчику Агахову. То був пенальті. Але рефері так не вважав. Було ще кілька явних його прорахунків. Хоча, не нам судити про ті ситуації. Сподіватимемося, що їм неодмінно буде надана об’єктивна експертна оцінка. І з’ясується, що, можливо, ми й не праві...
Варто згадати, що це був дебют тренера кримчан — болгарського фахівця Ангела Червенкова. І можна привітати наставника з тим, що його команда, котру він зміг налаштувати найкращим чином, зіграла просто здорово, виявивши характер і пристойну майстерність. І результат зустрічі, чисто по-людськи, ніяк не можна вважати справедливим. Адже «Севастополь», безумовно, заслужив ліпшої долі...