Учора відбулася презентація англомовної та російськомовної версій загальнонаціонального науково-практичного юридичного часопису «Право України».
Власне журнал видається з 1922 року, але усі ці роки був україномовним. А от з січня цього року почав виходити ще й англійською та російською мовами (до речі, крім друкованої буде й електронна версія), адже процеси глобалізації, що відбуваються у світі, доводять неможливість ефективного розвитку держави, права, науки виключно у національних межах. Більше того, дотепер не існувало наукових періодичних юридичних видань, доступних для фахівців з різних країн світу, які не володіють українською мовою. А от тепер з’явилася можливість для того, щоб українське правознавство також вчиняло певний вплив на розвиток юридичної науки в інших країнах світу, представило їм свої здобутки.
Завдяки іншомовним варіантам журналу, українська юридична наука зможе посісти гідне місце в правових колах світу. Адже без такого, наприклад, англомовного видання зарубіжним науковцям важко уявити, що представляє собою українська юриспруденція і чи взагалі вона існує як самостійне, самодостатнє явище. А якщо не оприлюднювати здобутки українських правознавців однією із загальновизнаних світових мов, то вони і надалі залишатимуться невідомими для зарубіжних читачів.
Завдяки спеціальній рубриці «Новели українського законодавства» за кордоном зможуть оперативно отримати та відслідкувати усі зміни нашого законодавства. До речі, переклад здійснюється та контролюється фахівцями високого класу, а тому якість та правильність перекладу, в першу чергу юридичних термінів, гарантовано.

Зліва направо: Перший заступник головного редактора загальнонаціонального юридичного журналу «Право України», доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України Станіслав Шевчук,головний редактор загальнонаціонального юридичного журналу «Право України», доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Олександр Святоцький і заступник головного редактора загальнонаціонального юридичного журналу «Право України», кандидат юридичних наук, доцент Олексій Кресів.