Баскетбол. Дніпропетровськ. Кубок Суперліги. «Фінал чотирьох». 12 лютого. Півфінали. «Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Донецьк». 89:84 (11:10, 34:21, 14:26, 30:27). Дніпропетровець Стівен Буртт здобув 35 очок. «Азовмаш» (Маріуполь) — «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя). 82:81 (23:17, 21:30, 22:20, 16:14).
13 лютого. Матч за третє місце. «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) — «Донецьк». 52:74 (21:16, 13:18, 6:25, 12:15). Фінал. «Дніпро» — «Азовмаш». 81:79 (20:20, 24:20, 16:23, 21:16). 37 (!) очок переможцям приніс Буртт.
У Дніпропетровську, місті зі славними баскетбольними традиціями, влаштували яскраве свято — фінальні змагання за Кубок Суперліги. І напруга пристрастей сягала найвищих градусів. Одне слово, глядачі дістали величезну насолоду.
Усі чотири команди були гідні призу. Однак заслужено виграв місцевий «Дніпро». Вітаючи команду, її прихильників, віддамо належне і відносно молодому наставникові переможців Денису Журавльову. Це перший його титул у тренерській кар’єрі. І, сподіваємося, не останній.
Найкращим гравцем «Фіналу чотирьох» названо оборонця «Дніпра» Стівена Буртта. Він став найкращим і в своєму амплуа. В інших номінаціях перемогу святкували: атакуючий оборонець — Фред Гаус («Азовмаш»); легкий форвард — Дмитро Глєбов («Донецьк»); важкий форвард — Кріс Оуенс («Азовмаш»); центровий — Маріо Остін («Дніпро»).
На знімку: атакує Стівен Буртт.