Футбол. Ельче (Іспанія). «Кубок Сонця». 3 лютого. Матч 1/2 фіналу.
«Карпати» (Україна, Львів) — «Олесунд» (Норвегія). 1:1 (пенальті —7:6). Голи: Голодюк, 34 — Еррера, 47.
«Карпати»: Тлумак (Богатинов, 46), Голодюк, Гурулі (Тіаго, 60), Годвін, Лукас (Кополовець, 83), Мілошевич, Ощипко, Ткачук, Тубич, Федецький, Худоб’як (Кожанов, 82).
Львів’яни вийшли до фіналу, котрий відбудеться 7 лютого. Їхній суперник мав визначитись учора в зустрічі донецького «Шахтаря» і норвезького «Русенборга». Матч закінчився пізно ввечері, коли це число газети вже друкувалося.
* * *
Контрольний матч. «Арсенал» (Київ) — «Ягодина» (Сербія). 3:1. У киян забивали: Старгородський, 4, Ковпак, 30, Лугачов, 53. «Арсенал», перший тайм: Погорілий, Симоненко, Шоава, Польовий, Андрієнко, Богданов, Хомин, Старгородський, Міколюнас, Аржанов, Ковпак; другий тайм: Чангелія, Матюхін, Шершун, Данилов, Єщенко, Грицай, Лугачов, Закарлюка, Кобахідзе (Міколюнас, 53), Гусєв, Мазилу.