Дзюдо. Тбілісі (Грузія). На етапі Кубка світу українці виграли п’ять медалей. Переможцем у вазі до 90 кг став Вадим Синявський. Срібна медаль у цій категорії дісталася киянинові Кеджау Ньябалі. Ще одне «срібло» — в Сергія Дребота (вага до 66 кг). Бронзовими призерами стали Володимир Сорока (73 кг) та Артем Блошенко (100 кг).
Софія (Болгарія). Етап Кубка світу. У вазі до 48 кг українка Марина Черняк здобула «срібло», в цій самій категорії «бронза» в нашої Ольги Сухи.
Боротьба. Красноярськ (Росія). Золотий гран-прі «Іван Яригін». Жінки до 49 кг. 1. Христина Дарануца (Україна). 2. Жулдиз Ешимова (Казахстан). 3. Яна Стадник (Велика Британія) і Любов Кузьміна (Росія).
Теніс. Мельбурн. Відкритий чемпіонат Австралії. Турнір серії Великого Шлему. Призовий фонд — 25 мільйонів австралійських доларів. Фінали. Одиночний розряд. Кім Клійстерс (Бельгія) — Лі На (Китай). 3:6, 6:3, 6:3. Новак Джокович (Сербія) — Енді Маррей (Велика Британія). 6:4, 6:2, 6:3. Пари. Гісела Дулко (Аргентина)/Флавія Пеннетта (Італія) — Вікторія Азаренко (Білорусь)/Марія Кириленко (Росія). 2:6, 7:5, 6:1; Боб Брайан/ Майк Брайан (США) — Магеш Бгупаті/Леандр Паєс (Індія). 6:3, 6:4. Мікст. Катарина Среботник (Словенія)/Даніель Нестор (Канада) — Чань Юнянь (Тайвань)/Генлі Пол (Австралія). 6:3, 3:6, 10:7.
Футбол. Кубок Азії. Катар. Матч за третє місце. Корея — Узбекистан. 3:2. Фінал. Японія — Австралія. 1:0.
Баскетбол. Вільнюс (Литва). Відбулося жеребкування чоловічого чемпіонату Європи 2011 року.
Група D. Болгарія, Грузія, Росія, Україна, Бельгія, Словенія.