В ОАЕ триває перший зимовий збір «Шахтаря». Паралельно наш клуб бере участь у міжнародному турнірі «Кубок Дубаї».
«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Жиліна» (Словаччина). 2:5. Голи: Адріано, 28 (п), Мхітарян, 58 (п) — Сісей, 4, Єж, 45, Шоурек  53, Піг, 55, Мраз, 76.
Окрім матчів на турнірі, чемпіон України проводить і контрольні поєдинки. «Шахтар» — молодіжна збірна Данії. 3:2. Голи: Рац, 32 (п), Ракицький, 42, Тейшейра, 70 — Аггер, 34, Йєнсен, 61(п). «Шахтар»: (перший тайм) — Худжамов, Кривцов, Чигринський, Ракицький, Рац, Гай, Бруно, Коста, Мхітарян, Вілліан, Морено; (другий тайм) — П’ятов, Віценець, Степаненко, Срна, Шевчук, Чижов, Жадсон, Тейшейра, Коста, Іщенко, Морено (Адріано, 60).
Динамівці Києва, як відомо, готуються в  Ейлаті (Ізраїль). І вже провели контрольну зустріч. «Динамо»—«Бней Ейлат» — 4:0. Голи: Ярмоленко, 14, Шевченко, 34, Андре, 53, Гусєв, 88. «Динамо»: (перший тайм) — Шовковський, Попов, Юссуф, Михалик, Сілва, Вукоєвич, Нінкович, Шевченко, Єременко, Ярмоленко, Мілевський; (другий тайм) — Коваль, Несмачний, Хачериді, Алмейда, Бетао, Гіоане, Гармаш, Зозуля, Гусєв, Андре, Кравець.
Звичайно, суперник у киян був не з еліти — команда рівня української другої ліги. Однак, за будь яких обставин, перемога завжди приємна. Либонь, Юрію Сьоміну поєдинок дав певну кількість інформації. А гравцям зустріч стала в пригоді в плані ігрової практики. Варто відзначити Андре (на знімку), котрий забив м’яча. Можливо, цей збір стане для нього поворотним у кар’єрі. І форвард, нарешті, досягне стабільності і почне робити те, що він, власне, і має робити — забивати м’ячі. Але насамперед для цього треба вибороти місце в основному складі.
Фото Олексія СЕМЕНЕНКА (з Ейлата, спеціально для «Голосу України»).