ОАЕ. Кубок Дубаю. Груповий етап. 1-й тур. 20 січня. Група В. «Персеполіс» (Іран) — «Спарта» (Чехія). 3:2.
Група А. «Шахтар» (Донецьк, Україна) — «Аль-Гіляль» (Саудівська Аравія, Ер-Ріяд). 1:3. Голи: Аль-Мегьяні, 48, Аль-Фраїді, 71, Адріано, 89, Вільгельмссон, 90.
«Шахтар»: (1-й тайм) — П’ятов, Срна, Чигринський, Ракицький, Рац, Хюбшман, Мхітарян, Тейшейра, Коста, Жадсон, Морено; (2-й тайм) — Худжамов, Срна, Ракицький (Іщенко, 61), Чигринський, Рац, Бруно (Гай, 74), Степаненко, Тейшейра, Коста, Едуардо, Адріано. Тренер — Мірча Луческу .
«Аль-Гіляль»: (1-й тайм) — Аль-Сударі, Аль-Досарі, Радо, Вільгельмссон, Аль-Джізані, Аль-Фраіді, Аль-Нагла, Аль-Сдаєрі, Аль-Муса, Аль-Досарі , Алабед; (2-й тайм) — Аль-Сударі, Аль-Шамра, Радо, Аль-Фраїді (Аль-Шамра, 79), Аль-Муса, Аль-Досарі (Кабі, 77), Аль-Нагла, Вільгельмссон, Алабед, Аль-Мегьяні, Аль-Давсарі. Тренер — Габріель Кальдерон.
Рефері — Фагад Аль-Кассар (ОАЕ).
Дубай. «Аль-Мактум стедіум». 300 глядачів. 23 градуси.
Це був перший матч «гірників» після відпустки. І підготовка до головної події зимового періоду — поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 16 лютого в Римі проти «Роми» — тільки починається. Тому цей виступ чемпіона України хоч і виявився глевким млинцем, але серйозно оцінювати його не варто.
Тренер і гравці «Шахтаря» неодмінно працюватимуть над помилками. А їх цього разу виявилося чимало. Особливі претензії — до оборони, котра в другому таймі зіграла вочевидь не на своєму рівні.
Сьогодні «Шахтар» зіграє зі словацькою «Жиліною».