Гирьовий спорт. Чемпіонат світу. Ломбардія (Італія). Участь брали спортовці з 21 країни. Львів’янин Володимир Андрейчук здобув три золоті нагороди. Загалом для Андрейчука це вже 20-та золота відзнака на чемпіонатах світу.
Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. 11 листопада. «Хімік» — «Миколаїв». 73:83 (16:12, 23:17, 17:17, 11:21). «Дніпро-Азот» — «Будівельник». «Кривбасбаскет» — «Донецьк». 90:78 (23:14, 25:30, 25:15, 17:19).
Українська Суперліга за рівнем є одним із найсильніших клубних чемпіонатів в Європі. Про це офіційно заявив гравець «Миколаєва» Джастін Лав, котрий у матчі з южненським «Хіміком» приніс миколаївцям 27 очок.
«Гадаю, Суперліга нині — одна з найкращих у Європі, — стверджує гравець. — Стосовно нашого клубу, то в нас видався не дуже жвавий старт. Хоча ми добре розуміємо, що треба робити».
Думка Лава про рівень змагань особливо цікава, бо він пограв у чемпіонатах Франції, Латвії та Німеччини.
Більярд. Переможцем чемпіонату України зі снукеру став відомий англійський тренер Алан Трігг. У фінальному матчі він переміг львівського більярдиста Сергія Петраша (4:0). Володарями бронзових нагород стали киянин Сергій Ісаєнко та харків’янин Роман Попов.
Хокей. Санок (Польща). Єврочелендж. Росія-2 — Україна. 7:0 (2:0,1:0,4:0). Польща — Нідерланди 10:1.