Легка атлетика. Афіни (Греція). Міжнародний марафон. Жінки. 1. Раса Драздаукайте (Литва) — 2.31,06; 2. Ольга Глок (Росія) — 2.33,51; 3. Світлана Станько (Україна) — 2.38,59.
Шахи. Кап д’Агд (Франція). Український гросмейстер Василь Іванчук став переможцем турніру зі швидких шахів. У фіналі львів’янин із рахунком 1,5:0,5 переміг Гікару Накамуру (США). У півфіналі Іванчук «всуху» переграв Бу Сянчжи (КНР) — 2:0. Участь у змаганнях брали 16 шахістів, які спочатку боролися у двох підгрупах, а четвірка найкращих вийшла до нокаут-стадії змагань.
***
Юлія Осьмак стала чемпіонкою світу із шахів серед дівчат у віковій категорії до 12 років. На турнірі в Греції українка набрала 9 очок з 11 можливих і за додатковими показниками випередила Марію Фуртадо Івану з Індії. Бронзовим призером серед 8-річних юнаків став наш Кирило Шевченко.
Бокс. За версією WBO Володимир Кличко є найбільш домінуючим боксером у своїй ваговій категорії. Про таке рішення щорічної конвенції WBO повідомляє boxіngscene.com. Варто згадати, що українець 2010 року провів два поєдинки, в яких переміг Едді Чемберса та Семюела Пітера. Всього на рахунку Кличка-молодшого 55 перемог (49 нокаутом) у 58 зустрічах на професіональному ринзі.
Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. «Київ» — «Донецьк». 64:73 (19:22, 10:19, 19:16, 16:16). «Говерла» — «Кривбасбаскет». 68:75 (14:15, 23:18, 16:15, 15:27). «Одеса» — «Миколаїв». 62:70 (17:19, 15:18, 22:21, 8:12). «Галичина» — «Феро-ЗНТУ». 82:94 (22:26, 20:32, 18:18, 22:18). «Хімік» - «Дніпро-Азот» 92:85 (13:24, 30:23, 21:10, 28:28).
***
Україна планує подати заявку на проведення чемпіонату Європи 2015 року. Про це розповів президент Федерації баскетболу України Олександр Волков.
«Україна збирається прийняти в себе чоловічий чемпіонат континенту 2015 року. Звичайно, ми обов’язково використаємо досвід наших футбольних колег, які 2012 року організовують футбольний чемпіонат Європи. Відповідна інфраструктура — аеропорти, готелі, дороги — не сумніваюся, буде підготовлена вчасно. Так що нам буде простіше».
Теніс. Доха (Катар). Підсумковий турнір WТА. Призовий фонд — 4 550 000 доларів США. Фінал. Кім Клійстерс (Бельгія) — Каролін Возняцкі (Данія). 6:3, 5:7, 6:3.
***
Киянин Олександр Долгополов став першою ракеткою України. У новому рейтингу АТР він посідає 48-е місце. А лідирує Рафаель Надаль (Іспанія).