ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Відповідно до статті 91, частини другої статті 84, частини третьої статті 89 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

1. Доручити комітетам Верховної Ради України протягом місяця проаналізувати прийняті Верховною Радою України з 1 січня 2006 року закони та інші нормативно-правові акти на предмет їх відповідності положенням Конституції України в редакції, що існувала до внесення до неї змін Законом України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року, та внести пропозиції щодо приведення законів та інших нормативно-правових актів у відповідність із Конституцією України від 28 червня 1996 року.

2. Утворити Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради України (з правами головного Комітету Верховної Ради України) для підготовки пропозицій щодо змін до чинного законодавства у зв’язку з прийняттям Конституційним Судом України Рішення щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року (далі - Тимчасова спеціальна комісія).

3. Тимчасовій спеціальній комісії невідкладно підготувати проекти рішень Верховної Ради України, що випливають із Рішення Конституційного Суду України від 30 вересня 2010 року, щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року (справа про додержання процедури внесення змін до Конституції України);

у разі необхідності підготувати проект звернення Верховної Ради України до Конституційного Суду України щодо роз’яснення зазначеного Рішення.

4. Встановити, що кількісний склад Тимчасової спеціальної комісії становить 10 народних депутатів України.

5. Обрати головою Тимчасової спеціальної комісії Першого заступника Голови Верховної Ради України - Мартинюка Адама Івановича (фракція Комуністичної партії України), заступником голови Тимчасової спеціальної комісії народного депутата України Шпенова Дмитра Юрійовича (фракція Партії регіонів).

6. Обрати до складу Тимчасової спеціальної комісії таких народних депутатів України:

ВОРОПАЄВА - фракція Партії регіонів; 

Юрія Миколайовича

КАМЧАТНОГО - позафракційний; 

Валерія Григоровича

КНЯЗЕВИЧА - фракція Блоку «Наша Україна -

Руслана Петровича Народна самооборона»;

МАТВЄЄВА - фракція Комуністичної партії 

Валентина Григоровича України;

МІРОШНИЧЕНКА - фракція Партії регіонів; 

Юрія Романовича

ПАВЛЕНКА - фракція «Блок Литвина»; 

Сергія Григоровича

ПИСАРЕНКА - позафракційний; 

Валерія Володимировича

СТРЕТОВИЧА - фракція Блоку «Наша Україна -

Володимира Миколайовича Народна самооборона».

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової спеціальної комісії покласти на Апарат Верховної Ради України та секретаріати комітетів Верховної Ради України: з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, з питань правової політики, з питать Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової спеціальної комісії - шість місяців з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової спеціальної комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше шести місяців з дня прийняття цієї Постанови.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України В. ЛИТВИН.