На черговому чемпіонаті світу збірна України з радіоспорту, яка повністю складалася зі спортсменів Товариства сприяння обороні України, порадувала чудовими досягненнями.
Під час змагань зі спортивної радіопеленгації чемпіонами світу в особистому заліку стали: Роман Яблоков, Євгенія Веремеєнко, Сергій Штанько, Віктор Коршунов (двічі), Надія Щербатюк, Валерій Геращенко, Микола Іванчихін, Світлана Соловйова та Володимир Вотинов. А ще в особистому заліку здобуто три срібні і три бронзові медалі.
Загалом вихованці оборонного товариства вибороли 19 золотих, 15 срібних та 6 бронзових нагород, що дозволило колективу України посісти перше загальнокомандне місце серед 33 країн-учасниць. Таких високих показників вдалося досягти завдяки ретельній підготовці під керівництвом заслужених тренерів України Миколи та Надії Великанових.