Футбол. Контрольні матчі. 2 лютого.
Іспанія
«Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ) — «Астра» (Румунія). 1:1. Голи: Селезньов, 28 — Будеску, 36.
«Дніпро»: Шеліхов, Влад, Палюх, Федецький, Лучкевич, Безус (Ротань, 46), Політило, Бруно Гама, Лео Матос, Селезньов (Зозуля, 61), Калинич (Кравченко, 46).
***
«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Динамо» (Хорватія, Загреб). 1:1. Голи: Адріано, 24 — Енрікес, 7.
«Шахтар»: перший тайм — П’ятов, Срна, Кривцов, Ордець, Ісмаїлі, Фернандо, Фред, Коста, Тейшейра, Тайсон, Адріано; другий тайм — П’ятов (Сарнавський, 74), Ілсіньо, Кучер, Ракицький, Азеведо, Степаненко, Дентіньо, Веллінгтон (Коваленко, 61), Марлос, Бернард, Гладкий.
«Шахтар» пропустив гол після атаки хорватів правим флангом і наступного прострілу в карний майданчик донеччан. Відновив статус-кво Луїс Адріано, замкнувши багатоходівку Фред — Коста — Тейшейра.
Туреччина
«Металіст» (Україна, Харків) — «Пршибрам» (Чехія). 0:0.
«Металіст»: перший тайм — Погорілий, Кобін, Іщенко, Шарпар, Пшеничних, Едмар, Краснопьоров, Прийомов, Ковальчук, Болбат, Агмед Абдултафік; другий тайм — Сидоренко, Бордіян (Березовчук, 66), Іщенко, Шарпар, Осман, Калюжний, Назаренко, Кулаков, Бобко, Ребенок, Акулінін.
Один із найдосвідченіших виконавців в українському чемпіонаті, 34-річний півоборонець Сергій Назаренко прибув до тренувального табору харківського «Металіста». Екс-гравець збірної України вийшов на другий тайм матчу.
Крім того, в першій половині зустрічі за харків’ян грав 22-річний нігерійський нападник Агмед Абдултафік, котрий перебуває в «Металісті» на перегляді.
***
«Зоря» (Україна, Луганськ) — «Буньодкор» (Узбекистан, Ташкент). 1:1. Голи: Любенович, 56 (п) — Рашидов, 51.
«Зоря»: Шевченко (Сантіні, 46), Пилявський, Вернидуб, Ярмаш (Петряк, 46), Каменюка, Білий (Гордієнко, 28), Грицай, Хомченовський (Караваєв, 81), Любенович, Тотовицький (Ліпартія, 46), Будківський.

Луганчани пропустили на 51-й хвилині. А зрівняли рахунок на 56-й, пенальті реалізував Любенович.