Футбол. Чемпіонат Нідерландів. «Гронінген»—«Аякс» (Амстердам). 2:2. Голи: Матавц, 72, Педерсен, 86 — ель Гамдауї, 51, 61. «Аякс» виступав у такому складі: Стекеленбург, ван дер Віль, Альдервейрельд, Олегер, Аніта, де Зеєув, де Йонг, Айссаті (Зегелар, 80), Емануельсон, Еріксен, ель Гамдауї.
Перший тайм був млявий і нецікавий. Після перерви суперник київського «Динамо» у Лізі чемпіонів «Аякс» заграв швидше і забив два м’ячі (відзначився новобранець команди ель Гамдауї). Але потім амстердамці стали, мов укопані, і пропустили дві результативні атаки господарів, котрі заволоділи ініціативою.
Матч показав, що суперник у «Динамо» серйозний. Попереду особливо небезпечні ель Гамдауї та Еріксен. А от оборона «Аякса» інколи помиляється. І на це варто звернути увагу.
У чемпіонаті Польщі суперник дніпропетровського «Дніпра» в Лізі Європи «Лех» (Познань) у Лодзі зіграв унічию (1:1) з місцевим «Відзевом».