Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. 5-й тур.

29 серпня. «Шахтар» — «Іллічівець». 3:0. Київ. НТК імені  В. Баннікова. 980 глядачів. Рефері — Бондар (Київ). Голи: Гладкий, 32, Тейшейра, 55, Тайсон, 75. Вилучено Ракицького (83, «Шахтар», фол останньої надії).

30 серпня. «Говерла» — «Олімпік». 0:1. Ужгород. «Авангард». 2 700 глядачів. Рефері — Головков (Луганська область). Гол: Гришко, 14.

«Динамо» — «Чорноморець». 2:0. Київ. НСК «Олімпійський». 17 590 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів). Голи: Ярмоленко, 20, 85.

31 серпня. «Карпати» — «Металург» (Запоріжжя). 1:2. Львів. «Арена Львів». 8 237 глядачів. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Гітченко, 30 — Татарков, 90, Льопа, 90+2.

«Металург» (Донецьк) — «Металіст». 1:1. Київ. «Оболонь-Арена». 2 700 глядачів. Рефері — Вакс (Хмельницький). Голи: Поступаленко, 83 — Гав’єр, 13. Вилучено Соболя (90+2, друге попередження).

«Дніпро» — «Ворскла». 1:1. Дніпропетровськ. «Дніпро-Арена».14 645 глядачів. Рефері — Дердо (Іллічівськ). Голи: Калинич, 49 (п) — Баранник, 45+1.

«Зоря» — «Волинь». 1:2. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 1 500 глядачів. Рефері — Арановський (Київ). Голи: Караваєв, 76 — Ерік, 6, Мемешев, 90+1.

Бомбардири: Кравець («Динамо»), Гладкий («Шахтар») — по 4 м’ячі, Гай («Чорноморець»), Шахов («Дніпро»), Громов («Ворскла»), Ярмоленко («Динамо») — по 3.

Найдраматичніший сценарій спостерігався у Львові. «Карпати» вже збиралася святкувати перемогу, однак усе перевернулося з ніг на голову. За кілька завершальних хвилин запоріжці здійснили маленький подвиг. Технічно, на швидкості гравець гостей Дмитро Льопа обіграв групу оборонців «Карпат» (ну справжній тобі Мессі!). Вони падали перед ним, мов снопи, але завадити маленькому віртуозу завдати переможного удару вони так і не спромоглися. Цей гол — справжня футбольна цукерка.

Запорізький «Металург» на 90-й хвилині ще поступався (0:1), але боротьби не припинив. Команда виявила характер, зрівняла рахунок, а справу довершив Льопа, котрий у попередньому чемпіонаті грав за «Карпати».

Цей успіх дуже важливий для «металургів», котрі не так часто радують своїх вірних прихильників перемогами, та ще й на чужих полях.

Наставник динамівців Сергій Ребров за п’ять хвилин до завершення матчу проти одеситів випустив на заміну новачка команди польського форварда Лукаша Теодорчика (на знімку), і той першим дотиком зробив результативну передачу на Андрія Ярмоленка. Добрий дебют, але тепер чекатимемо результативної гри від самого новобранця.

Лише результати

Першість країни. Перша ліга. 6-й тур. 31 серпня. «Буковина» (Чернівці) — «Зірка» (Кіровоград). 0:4. «Тернопіль» — «Гірник-Спорт» (Комсомольськ). 2:2. «Сталь» (Дніпродзержинськ) — «Полтава». 0:0. «Десна» (Чернігів) — «Сталь» (Алчевськ). 0:1. «Олександрія» — «Нива» (Тернопіль). 3:0.