Теніс. Лондон (Велика Британія). Вімблдон. Турнір із серії «Великого шлема». Призовий фонд — 13 725 000 фунтів. Фінали. Одиночний розряд. Чоловіки. Рафаель Надаль (Іспанія) — Томаш Бердих (Чехія). 6:3, 7:5, 6:4. Жінки. Серена Вільямс (США) — Віра Звонарьова (Росія). 6:3, 6:2. Пари. Юрген Мельцер (Австрія)/Філіпп Петцшнер (Німеччина) — Роберт Ліндстедт (Швеція)/Горя Теку (Румунія). 6:1, 7:5, 7:5; Ваня Кінг (США)/Ярослава Шведова (Казахстан) — Віра Звонарьова/Олена Весніна (Росія). 7:6, 6:2. Мікст. Леандр Паєс (Іспанія)/Кара Блек (Зімбабве) — Веслі Муді (ПАР)/ Ліза Раймонд (США). 6:4, 7:6 (7:5).
Боротьба. Самоков (Болгарія). Чемпіонат Європи серед жінок. Збірна України стала переможцем у загальнокомандному заліку. У нашої команди — 47 очок. Друге місце дісталося збірній Німеччини — 38, на третьому Росія — 38.
На цьому турнірі золоті медалі виграли Юлія Благіня (55 кг) та Аліна Махіня (67). «Срібло» дісталося Марині Безрукій (51). Бронзові нагороди здобули Ірина Гусяк (59) та Наталія Мурачова (72).
Кульова стрільба. Белград (Сербія). Українець Олег Омелянчук виграв завершальний, четвертий етап Кубка світу у змаганнях з малокаліберного пістолета (50 метрів).