Нанкін (Китай). ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри.
Українські спортовці протягом останніх днів здобули багато медалей. Чемпіонами стали: Єлизавета Бабій у стрибках у довжину (6,21), Гліб Піскунов у метанні молота (82,65), Юлія Левченко (на знімку в анонсі на першій сторінці) у змаганнях зі стрибків у висоту (1,89), Антон Кузнецов у змішаній естафеті з сучасного п'ятиборства в парі з представницею Португалії.
Гімнаст Владислав Грико виборов «срібло» (кінь) та «бронзу» (кільця). Друге місце в метанні диска посіла Олена Белякова (51,64). Срібна відзнака також у Людмили Лузан (веслування на каное). Другою в забігу на 200 м стала наша Джойс Коба. У стрибках з триметрового трампліна срібну медаль виборола Ганна Красношлик.
А бронзові медалі виграли в командній естафеті велосипедисти (Дар’я Ткачова, Анжеліка Тетерич, Владислав Нізицький та Рінат Удод), а також борець греко-римського стилю Олексій Масик (42 кг), борчиня Олена Кремзер (52 кг).