Українські рятувальники допомагають Польщі у ліквідації наслідків повені. Об’єднаний загін укомплектовано з представників МНС шести областей нашої держави. Приміром, з Полтавщини і Київщини прибуло по два бойові розрахунки. Як повідомили у Центрі пропаганди ГУ МНС України у Полтавській області, полтавська команда рятувальників (восьмеро спеціалістів і дві спецмашини) працює на відкачуванні води з житлових будинків цілодобово — у дві зміни. На жаль, погода не дає підстав сподіватися на швидке повернення українських рятувальників.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59