Теніс. Париж (Франція). Ролан Гарро. Турнір серії «Великого шлeму». Призовий фонд — 16 807 400 євро. Фінали.
Жінки. Франческа Скьявоні (Італія) — Саманта Стосур (Австралія). 6:4, 7:6 (7:2). Пари. Серена Вільямс/Вінус Вільямс (США) — Квета Пешке/Катаріна Среботнік (Чехія/Словенія, 12). 6:2, 6:3.
Чоловіки. Рафаель Надаль (Іспанія) — Робін Содерлінг (Швеція). 6:4, 6:2, 6:4. Пари. Даніель Нестор (Канада)/Ненад Зимонич (Сербія) — Лукаш Длоуги (Чехія)/Леандр Паєс (Індія). 7:5, 6:2.
Мікст. Катаріна Среботнік/ Ненад Зимонич (Словенія/ Сербія) — Ярослава Шведова/ Джуліан Ноул (Казахстан/ Австрія). 4:6, 7:6, 11:9.
Юніорський турнір. Дівчата. Еліна Світоліна (Україна) — Онс Жебер (Туніс). 6:2, 7:5. Світоліна (на знімку) стала першою українською тенісисткою, яка перемогла на юнацькому Ролан Гарро. Хоча раніше це вдавалося тенісистам. 1991 року юнацький Ролан Гарро виграв Андрій Медведєв.
До речі, Медведєв, котрий пізніше став четвертою ракеткою світу, дійшов до фіналу відкритого чемпіонату Франції. А оце тепер на Ролан Гарро Андрій разом із росіянином Євгеном Кафельниковим виграли ветеранський турнір у віковій категорії до 45 років. У фіналі українсько-російський дует розгромив хорватсько-німецьку пару у складі Горана Іванішевича і Міхаеля Штіха — 6:1, 6:1.