Бокс. Баку (Азербайджан). Молодіжний чемпіонат світу. Українець Олег Неклюдов (до 64 кг) здобув золоту нагороду. У фінальному поєдинку боксер з Вінниці переміг аргентинця Фабіана Андреаса Майдану з рахунком 6:2.
На шляху до золотого фінішу Олег Неклюдов переміг Акрамджона Мамаджонова (Узбекистан) — 12:1, Отгон-Ердене Тсенд-Аюша (Монголія) — (+2:2), Арлена Лопеза Кардона (Куба) — 6:1, Самуеля Запата (Венесуела) — 16:0. Загалом Олег завдав своїм суперникам 42 точних удари, пропустивши лише 6.
До речі, це не перший титул для 17-річного Неклюдова. Він уже здобував «золото» на чемпіонаті світу серед юніорів торік у Єревані (Вірменія). Боксом Олег захопився дев’ять років тому. На тренування до наставника Миколи Маньковського з ДЮСШ «Орбіта» Олега привів його старший брат Вадим. Сам він боксером не став, зате допоміг молодшенькому стати чемпіоном.
Ще одну медаль у Баку для України — бронзову (вагова категорія + 91 кг) — завоював Олександр Скорий із Запоріжжя.