У Полтаві підбито підсумки конкурсу листівок-привітань до 65-річчя Перемоги, який кілька місяців тривав серед школярів міста. Участь у ньому взяли вихованці 40 загальноосвітніх закладів обласного центру, а кращі 40 робіт напередодні свята розмістять на рекламних щитах у найлюдяніших місцях Полтави. Листівки з дитячими вітаннями одержать і ветерани Великої Вітчизняної. Переможці конкурсів «Пам’ять жива» та «Велика Вітчизняна в історії мого роду і народу» одержали нагороди від міського голови Полтави Андрія Матковського.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59