Представники преси традиційно зібралися у вихідні, щоб прибрати на Алеї журналістів. Її кілька років тому було закладено на вулиці Ватутіна в пам’ять про полтавських журналістів (у тому числі й тих, хто загинув у роки війни). Добре потрудилися співробітники ОДТРК «Лтава», газет «Полтавський вісник», «Зоря Полтавщини», «Вечірня Полтава» та інших видань. На підмогу журналістам прибули й голова ОДА Олександр Удовиченко та міський голова Андрій Матковський, тож була можливість і поспілкуватися.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59