Хлібороби Машівського, Козельщинського та Карлівського районів Полтавщини вже завершили сівбу ранніх зернових та зернобобових. До речі, торік о цій порі полтавські аграрії вже повсюдно закінчували сівбу не лише ранніх ярих, а й цукрових буряків. Цієї ж весни несприятливі погодні умови значно загальмували роботи в полі. До того ж озимі доводиться й пересівати на площі майже 200 тисяч гектарів. На жаль, як зауважив начальник Головного управління агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Олександр Сень, погода і нині не дуже сприяє покращенню стану озимих, тож площі пересіву, можливо, зростуть. Найбільших же втрат зазнав ріпак, яким восени засіяли 38 тисяч гектарів, але вижила лише п’ята частина, повідомляє наш власний кореспондент Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59