Учора у столиці провели чергову акцію на підтримку книгарні «Сяйво». Біля замурованих вікон та забарикадованого вантажівкою входу зібралося близько трьох десятків молодих митців та поетів, а також простих людей, яким не байдужа доля книгарні.
— Минуло майже два місяці відтоді, як книгарню «Сяйво» було захоплено рейдерами, — каже активіст громадської ініціативи «Чорний комітет» Богдан Тицький. - Уже було проведено не одну акцію протесту, але книгарню так і не повернули людям і її законним власникам. Ми виступаємо за те, аби книгарня «Сяйво», яка не один десяток літ знаходилась на Хрещатику, була там і надалі. По суті, це один із небагатьох осередків культури в центрі міста. Тому нам принципово, аби книгарня тут і залишалася. На нашу думку, вся ця ситуація із захопленням «Сяйва» не просто боротьба двох власників за приміщення. А протистояння між культурою та безкультур’ям.
Активісти громадської ініціативи «Чорний комітет» запевняють, учорашня акція - лише початок. Це лише перша акція, яку провів наш комітет стосовно книгарні «Сяйво». Ми взяли ситуацію під свій моніторинг. І продовжимо свою боротьбу за книгарню, бо для нас це принципове питання.
Київ
126
126
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Прийняли закон щодо пенсійного забезпечення окремих осіб із числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України 114
-
2Міжнародний день солідарності людей 97
-
3Олександр Гайду: Одним з головних пріоритетів Комітету є законодавче сприяння веденню аграрного бізнесу 89
-
4У Верховній Раді України відбулася зустріч керівництва Парламенту та голів депутатських фракцій з урядовою делегацією Литви на чолі з Прем’єр-міністром Гінтаутасом Палуцкасом 80
-
5Відомий львівський шахіст зі світовим іменем Адріан Михальчишин відзначив 70-річний ювілей 77