Бобруйськ (Білорусь). Чоловіча збірна України з гирьового спорту виборола перше загальнокомандне місце на чемпіонаті світу. Про це журналістам розповів львівський атлет Володимир Андрейчук, який уже шістнадцять разів (!) протягом своєї кар’єри став чемпіоном світу, піднявши дві 32-кілограмові гирі (з так званим довгим циклом, тобто коли гирі опускаються вниз майже до землі) 66 разів.
Загалом українські гирьовики завоювали три золоті і дві срібні медалі. Чемпіонами планети стали — вже знайомий нам Володимир Андрейчук (вагова категорія до 70 кг), полтавчанин В’ячеслав Задорожний (до 60 кг) та Василь Пронтенко (до 65 кг) із Житомира. Срібних нагород удостоєні — киянин Валентин Бондаренко (до 75 кг) і житомирянин Володимир Поздняков (до 80 кг).
Наступним серйозним іспитом для українських силачів стане ще одна першість світу, котра відбудеться в листопаді нинішнього року в Італії.