Футбол. Ліга Європи. 1/4 фіналу. Перші матчі. 1 квітня. «Бенфіка» (Португалія) — «Ліверпуль» (Англія). 2:1 (Голи: Кардосо, 59 (п), 79 (п) — Аггер, 9; вилучено Бабела («Ліверпуль», 30). «Фулгем» (Англія) — «Вольфсбург» (Німеччина). 2:1 (Голи: Замора, 60, Дафф, 63 — Мадлунг, 89). «Валенсія» (Іспанія) — «Атлетіко» (Іспанія). 2:2 (Голи: Фернандеш, 67, Вілья, 82 — Форлан, 59, Антоніо Лопес, 72). «Гамбург» (Німеччина) — «Стандард» (Бельгія). 2:1 (Голи: Петрич, 42 (п), ван Ністелрой, 45 — Мбокані, 31).
Жодному з учасників цих матчів не вдалося забити більше двох м’ячів. Що свідчить про напругу і безкомпромісну щільну боротьбу. Особливо закрученим вийшов сценарій поєдинку в Лісабоні, де «Бенфіка» ціною величезних зусиль з мінімальною перевагою здолала «Ліверпуль».
Швидкий і несподіваний чудовий гол оборонця гостей Даніеля Аггера, також швидке і несподіване видалення Райана Бабела, неймовірний пресинг, гострі контратаки, два пенальті за один тайм, обстріл петардами з боку трибун — голова обертом іде від усього цього.
Отже, висловлюючись мовою шахістів, усі «партії» відкладено. Матчі у відповідь відбудуться   8 квітня.