З початку року заборгованість до Пенсійного фонду зросла у Полтавській області на 3,9 мільйона гривень. Нині вона сягає загалом 56,2 млн. грн. Характерно, що більше половини цієї суми — 29,7 млн. грн. — заборгували так звані економічно активні підприємства. До того ж, як зазначила на спеціальній нараді заступник голови облдержадміністрації Надія М’якушко, у багатьох із них була можливість для розрахунків. З такими буде тепер розбиратися обласна прокуратура. Ну, а найбільше боржників (понад 70 відсотків) «сконцентровано» в обласному центрі, у Кременчуці та Полтавському районі.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59