У Ванкувері (Канада) фінішували Х Параолімпійські ігри. В останні дні змагань українські спортовці здобували нагороди. «Золото» на рахунку лижниці Олександри Кононової (спринт, 1 км (спортсменки з фізичними особливостями). Срібні відзнаки вибороли в естафетах у лижних перегонах: Олена Юрковська, Юлія Батенкова, Олександра Кононова; Юрій Костюк, Григорій Вовчинський, Віталій Лук’яненко. А Олена Юрковська фінішувала другою на дистанції кілометрового спринту. Зазначимо, що це вже 15-та (!) параолімпійська медаль у спортивній кар’єрі Героя України Олени Юрковської.
У підсумку за кількістю медалей Україна поділила третє-четверте місця. А за золотими нагородами — п’яте. Щиро вітаємо наших посланців з успішним виступом!
Представники 21 країни вибороли у Ванкувері медалі. Ось лідери цього заліку: Росія — 38 медалей (12 золотих, 16 срібних, 10 бронзових), Німеччина — 24 (13, 5, 6), Канада — 19 (10, 5, 6), Україна — 19 (5, 8, 6), США — 13 (4, 5, 4), Словаччина — 11 (6, 2, 3), Австрія — 11 (3, 4, 4), Японія — 11 (3, 3, 5), Білорусь — 9 (2, 0, 7), Італія — 7 (1, 3, 3), Франція — 6 (1, 4, 1), Норвегія — 6 (1, 3, 2)...