Ванкувер (Канада). Х зимові Параолімпійські ігри. Україна здобула другу срібну нагороду. ЇЇ удостоєна Юлія Батенкова у лижних перегонах на 15 км стоячи. Варто відзначити четверте місце на цій дистанції нашої Олександри Кононової. Медаль Батенкової стала сьомою нагородою українців. Тепер у них 2 «золота», 2 «срібла», 3 «бронзи». І поки що — четверта позиція у медальному заліку.
А лідирують росіяни. У них 15 медалей: 6 золотих, 6 срібних і 3 бронзові. На друге місце вийшла команда Німеччини (3-2-0), на третьому — Канади (2-3-1). За загальним числом нагород (15) росіяни залишаються першими, випереджаючи українців (7), канадців (6) і німців (5).
Шахи. Гросмейстер Володимир Маланюк із Севастополя виграв міжнародний шаховий турнір у Німеччині. У турнірі брали участь 192 спортовці. В активі севастопольського шахіста 7,5 очка з 9 можливих. На другому і третьому місцях змагання завершили Красимир Русєв із Болгарії і росіянин Володимир Бурмакін. Львів’янин Олег Романишин, який також набрав 7 очок, поступився призерам за додатковими показниками. Ілля Нижник із Вінниці з 6 очками посів 14-е місце.
Сноуборд. Київ (Протасів Яр). Кубок Європи FІS. Паралельний слалом. Жінки. Перший день. 1. Аннамарі Чундак (Україна). 2. Мюллер (Швейцарія). 3. Шипф (Німеччина). Другий день. 1. Мюллер (Швейцарія). 2. Шоффман (Австрія). 3. Аннамарі Чундак (Україна). 4. Ольга Федак (Україна).
Футбол. Першість країни. Перша ліга. 17-й тур. 15 березня. «Волинь» — «Олександрія». 1:3. «Нафтовик» — «Прикарпаття». 1:1. «Харків» -»Арсенал». 0:4. «Сталь» — «Енергетик». 0:0. Перенесений матч 25-го туру. «Динамо-2» — «Десна». 0:1.
«Севастополь» — 38 очок, «Геліос» (Харків) — 33, «Львів», «Сталь» (Алчевськ) — по 31, «Олександрія», «Арсенал» (Біла Церква), «Волинь» (Луцьк) — по 28, «Десна» (Чернігів) — 27, «Динамо-2» — 24, «Кримтеплиця» (Молодіжне), «Зірка» (Кіровоград) — по 23, «Нафтовик» (Охтирка), «Дністер» (Овідіополь) — по 20, «Фенікс» (Калініно), «Енергетик» (Бурштин), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — 9, «Нива» (Тернопіль) — 8, «Харків» — 2.