Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 10 березня.
«Реал» (Іспанія) — «Ліон» (Франція). 1:1. Мадрид. «Сантьяго Бернабеу». 80 354 глядачі. Голи: Роналду, 6 — П’янич, 75. Перший матч — 0:1.
Коли жереб на цьому етапі звів мадридський «Реал» і «Ліон», багато з тих, хто добре розуміється на футболі, одноголосно поставили на іспанців. І навіть поразка «вершкових» у першому поєдинку на берегах Рони ніби особливо й не похитнула позицій королівського клубу. Але вже вкотре напрошується банальна фраза: футбол — прекрасний, бо дарує несподіванки.
Якимсь дивом «Ліону» вдалося вистояти в першому таймі під натиском господарів. А після перерви ліонці дочекалися свого шансу і забили у відповідь. Це влучення в підсумку поставило фаворита турніру на коліна. Забити три м’ячі у ворота Уго Льориса того вечора Кріштіану Роналду, Кака і компанії було не під силу. Ліга чемпіонів, фінальний матч якої відбудеться в Мадриді на «Сантьяго Бернабеу», втратила свого найтитулованішого учасника, котрий знову спіткнувся вже на стадії 1/8 фіналу.