Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 9 березня.
«Фіорентина» (Італія) — «Баварія» (Німеччина). 3:2. Флоренція. Стадіон «Артемо Франкі». 40 000 глядачів. Голи: Варгас, 27 Йоветич, 54, 64 — Ван Боммель, 60, Роббен, 65. Перший матч — 1:2.
Це було фантастичне протистояння. Господарям треба було забити м’яч. Вони це зробили і ще раз добилися успіху. Здавалося, що 2:0 — гарантія підсумкового успіху флорентійців. Але п’ятихвилинка (з 60-ї по 65-ту) перевернула все шкереберть. Голи Ван Боммеля і Роббена розвіяли сподівання «Фіорентини» та її прихильників на щасливий кінець «казки».
«Арсенал» (Англія) — «Порту» (Португалія). 5:0. Лондон. Стадіон «Емірейтс». 59 661 глядач. Голи: Бендтнер, 9, 25, 90+1 (п), Насрі, 63, Ебуйє, 66. Перший матч — 1:2.
«Арсенал» мав надупевнений вигляд у порівнянні з опонентом, виконавши установку тренера просто чудово. Кожний із лондонців виконував свою роль майже ідеально. Початок зустрічі пройшов під потужним натиском господарів поля по всьому фронту.
Все це відбувалося на тлі цілковитого розвалу в діях «Порту». Спереду їхня гра розривалася на напівмоменти, створювані завдяки індивідуальній майстерності, а в обороні панував безпросвітний морок. Три м’ячі з п’яти лондонці забивали в умовах, коли один «канонір» обігрував двох—трьох суперників. Заклавши підвалини перемоги в першому таймі, господарі продолжили добивання після перерви.
Отже, до півфіналу вийшли «Баварія» і «Арсенал».