Фехтування. Стокгольм (Швеція). 4-й етап турніру серії Гран-прі з фехтування на шпагах. 1. Сюн Гва Джун (Корея); 2. Йорг Фідлер (Німеччина). 3. Богдан Нікішин (Україна) і Геза Імре (Угорщина).
Афіни (Греція). Чемпіонат Європи з фехтування на шаблях серед кадетів. Дівчата. Поєдинок за 3-є місце. Україна — Франція — 45:35. 1. Угорщина. 2. Росія. 3. Україна (Аліна Комащук, Марина Семенько, Анастасія Єрмолович, Олена Прокуда). Раніше Аліна Комащук здобула «бронзу» і в індивідуальній першості.
Дзюдо. Загреб (Хорватія). Кубок Європи серед кадетів (1994—95 років народження). За два дні змагань юні українські дзюдоїсти завоювали 4 золоті, 1 срібну і 4 бронзові нагороди, що дозволило нашій збірній посісти друге загальнокомандне місце з 24 країн-учасниць (450 спортовців).
Першого дня переможцями турніру стали харків’янин Євген Величко (50 кг) та Олександра Палагічева (Київ, 57 кг), срібну медаль у ваговій категорії до 60 кг завоював одесит Гліб Живора, на третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Гліб Федченко (Одеса, 55 кг) та Євген Лига (Слов’янськ, 60 кг).
Другого деня найсильнішими у своїх вагових категоріях стали кияни Антон Рудник (+ 90 кг) та Ольга Смольська (44 кг), бронзові медалі в активі Олександра Качалова (Київ, 81 кг) і Данила Мільошкіна (Слов’янськ, 90 кг).
Переможцями неофіційного командного заліку стали дзюдоїсти Італії, що завоювали по чотири медалі кожної вартості, за нами — на третьому місці — Росія (3-1-0).
Легка атлетика. Банська Бистриця (Словаччина). Міжнародний турнір. Український стрибун у висоту Віктор Шаповал став третім, показавши результат 2.28 метра. Виграв змагання з кращим результатом сезону в світі (2.38) росіянин Іван Ухов.
Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. 5 березня «Пульсар» (Рівне) — «Феро-ЗНТУ» (Запоріжжя). 70:90 (19:16, 18:21, 14:25, 19:28). «Київ» — «Азовмаш» (Маріуполь). 100:75 (27:23, 25:14, 24:19, 24:19). 6 березня. «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг) — «Хімік» (Южний). 89:77 (24:26, 27:22, 17:17, 21:12). «Грифони» (Сімферополь) — «Одеса». 70:96 (18:18, 19:30, 15:25, 18:23).
«Будівельник» — 18 перемог, «Кривбасбаскет» — 16, «Феро-ЗНТУ» — 15, «Одеса», «Київ» — по 12, «Азовмаш» — 11, «Дніпро» — 10, «Говерла» — 9, «Хімік», «Галичина» — по 8, «Миколаїв» — 7, «ДніпроАзот» — 3, «Пульсар» — 2, «Грифони» — 0.
* * *
Асоціація баскетбольних клубів України «Суперліга» затвердила розклад проведення ігор «Фіналу чотирьох» Кубку Суперліги. 13 березня. «Будівельник» — «Феро-ЗНТУ» (15.00). «Азовмаш» — «Київ» (17.00). 14 березня. Матч за 3-є місце (14.45). Фінал (17.00). Усі матчі відбудуться у столичному Палаці спорту. Їх напряму транслюватиме Перший національний телеканал.
Хокей. Відкритий чемпіонат Білорусі. Екстраліга. Плей-оф. 1/4 фіналу. «Вітебськ» — «Юність» (Мінськ). 2:3 (0:0, 2:1, 0:2). Рахунок серії — 0:3 (до півфіналу вийшли мінчани). «Німан» (Гродно) — «Шахтар» (Солігорськ). 0:4 (0:2, 0:2, 0:0). Рахунок серії — 0:3. «Керамін» — «Гомель» 2:3 (1:2, 1:0, 0:1). Рахунок серії — 0:3. «Хімволокно» (Могилів) — «Сокіл» (Київ). 2:1 ОТ (0:1, 0:0, 1:0, 1:0). «Хімволокно» — «Сокіл». 2:3 (1:1, 1:2, 0:0). Рахунок у серії — 2:2.