У Полтавському художньому музеї ім. М. Ярошенка відбулася презентація нової уніформи музейного наглядача. Перші 20 комплектів одержали працівники саме цього закладу. Масове «перевдягнення» музейних працівників передбачено програмою «Полтава туристична», серед заходів якої чимало цікавинок, які за останні роки дозволили значно підвищити інтерес полтавців і гостей міста до історичного надбання.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59