Контрольний поєдинок. Молодіжні збірні (U-21). Кіпр — Україна. 1:1. Голи: Гараламбус, 8 — Ракицький, 26. Україна: Каніболоцький (Бойко, 46), Пашаєв, Кривцов, Матвєєв, Ракицький, Степаненко, Кравець, Морозюк, Голодюк, Ярмоленко, Зозуля. Вилучено Пашаєва, 45+3, Морозюка, 79, Ракицького, 87.
Зустріч відбулася у Ларнаці і мала нервовий характер. У результаті троє наших футболістів отримали червоні картки. Наприкінці першого тайму за втручання у дії арбітра отримав другий «гірчичник» і був вилучений оборонець «Дніпра» Павло Пашаєв. По перерві аналогічна доля спіткала Ракицького і півоборонця «Кривбаса» Миколу Морозюка. Останній, перед тим, як залишити поле, міг вивести гостей уперед, але влучив у стійку.
Господарі відкрили рахунок після подачі кутового. Наші відповіли точним ударом Ярослава Ракицького зі штрафного. Як відомо, оборонець «Шахтаря», котрий володіє потужним ударом, полюбляє і вміє реалізовувати стандартні положення.
* * *
Кваліфікація Євро-2011. U-21. Група 8. Бельгія — Мальта. 1:0. Турнірне становище: Україна — 11 очок (5 матчів), Франція — 11 (5), Бельгія 11 (6), Словенія — 6 (6), Мальта — 0 (6). Свій наступний матч українська збірна зіграє 29 травня зіграє на Мальті.