Хокей. Чоловіки. Чвертьфінали. США — Швейцарія. 2:0 (0:0, 0:0, 2:0). Канада — Росія. 7:3 (4:1, 3:2, 0:0). Фінляндія — Чехія. 2:0 (0:0, 0:0, 2:0). Швеція — Словаччина. 3:4 (0:0, 2:3, 1:1).
Багато хто волів би побачити канадців і росіян у матчі за олімпійське «золото». Але відомо, що не все так виходить, як мріється. До цього доклали зусиль і хокеїсти США, котрі в груповому турнірі переграли своїх сусідів. Тому канадці з росіянами зустрілися вже у чвертьфіналі.
Утім, прихильники хокею Канади не засмучені. Ще б пак, їхні улюбленці буквально розгромили одвічного конкурента. Господарі розпочали матч дуже потужно, чого, напевне, не очікували опоненти. Адже протягом стартових хвилин росіяни пропустили три шайби. А на початку другого періоду рахунок узагалі став некоректним — 6:1. У підсумку збірна Росії змушена повертатися додому без нагород. Така сумна доля спіткала також чехів і шведів.
А в півфіналі зустрінуться: Канада — Словаччина і США — Фінляндія.
На знімку: тріумф Канади.